BALTIC BUSINESS INVESTMENTs

Kuidas saada kinnisvarainvesteeringult passiivset tulu

Ärikinnisvarasse saab investeerida nii passiivselt kui ka aktiivselt.

Aktiivne omandiõigus on sünonüüm „kinnisvara omanikule“, mis tähendab, et üürnikud võivad helistada Sulle kell 2 öösel seoses probleemidega oma minilaos.

Aktiivne investor peab toetuma nii omaenda teadmistele vara omandamisel ja selle opereerimisel kui ka olema suuteline oma kinnisvara portfelli edukalt koostama, hoidma ja kasvatama.

Tingituna ajakulust ja stressist soovib enamik inimesi olla investorid, kuid mitte kinnisvara üürileandjad/haldurid, mis võimaldab neil kogeda kinnisvara portfelli kasulikkust ilma peavalu saamata.

Passiivne investeerimine

 

Kui see kehtib ka Sinu puhul, siis Sulle sobib passiivne investeerimine kinnisvarainvestorite grupi kaudu, mida juhivad professionaalid.

Passiivne omanik saab enda kasuks pöörata kinnisvaraprofessionaalide spetsiifilisi teadmisi ja investeerida koos nendega. See lubab passiivsel investoril nautida otsese omandiõiguse eeliseid ilma haldusvastutuseta.

Osaku omanikuna juriidilises isikus, kellele kuulub omand, saab passiivne investor kogu kinnisvara omamisega kaasneva kasu. Nad saavad endale investeeringu suurusele vastava protsendi rahavoost, maksusoodustustest, omandi kallinemisest ja tagasimaksetest.

 

Passiivne investeerimine ärikinnisvarasse ei vaja eelnevaid kogemusi

Põhjus, miks nii paljud kinnisvarainvestorid on kõhklevad investeerimisel ärikinnisvarasse, on see, et sellist tüüpi investeeringu otse ja ise omamine nõuab kogemusi ning teadmisi (rohkem kui üürikorterid).

Kui hakata tegelema ärikinnisvarasse passiivse investeerimisega, tuleb usaldada teiste professionaalide vilumust, kes teevad kogu töö Sinu eest ära.

Nutikad kinnisvarainvestorid kasutavad seda võimalust ühtlasi ärikinnisvarasse investeerimise õppimiseks nendelt professionaalidelt, kui nad plaanivad siseneda sellesse investeerimisvaldkonda.

Investeerimine ärikinnisvarasse

 

Kuidas teenida passiivset tulu ärikinnisvara investeeringutelt:

Grupi kaudu investeerimine ärikinnisvara investeeringutesse

Suurepärane viis teenida ärikinnisvara investeeringutelt passiivset tulu on liituda meie kinnisvaragrupiga. Kinnisvaragrupp võimaldab investoritel kasu saada tulust, mis kaasneb välja üüritava vara omamisega, samas kui Sa ei pea igapäevaselt tegelema selle vara haldamisega.

See on tüüpiline, et professionaalne kinnisvarahaldaja, nagu BBI Management, on juhiks/halduriks konkreetse kinnisvara omamiseks loodud osaühingule.

Nemad tegelevad üürikinnisvara haldamisega. Kinnisvarainvestorid, kes ühinevad investeerimisgrupiga, rahastavad kinnisvara ostu. Vastutasuks saavad nad passiivset tulu selle rahavoost.

Ärikinnisvarasse investeerimise suur positiivne külg lisaks passiivse tulu loomisele on piiratud vastutus. Kinnisvarainvestorid, kes on passiivselt investeerinud ebaõnnestunud ärikinnisvarasse, vastutavad ainult tehtud investeeringu ulatuses ehk neil pole täiendavat isiklikku vastutust.

 

Kinnisvara ühisrahastus ärikinnisvarasse investeerimisel

Kinnisvara ühisrahastus on paljutõotav meetod ärikinnisvaralt passiivse tulu teenimiseks. Kasutades kinnisvara ühisrahastusplatvormi, saab investor anda laenu ärikinnisvara projektidele.

Suurim miinus on see, et Sinu potentsiaalne sissetulek on piiratud lubatud intressiga, kusjuures ühisrahastuse potentsiaalne halvim tulemus on Sinu jaoks tavaliselt hullem kui grupiinvesteeringute puhul.

Ühisrahastuse kaudu rahastatud projektid kasutavad mitmeid võlatasandeid ja vahel võib see tähendada seda, et kui projekt kõrbeb, kaotad Sa kogu raha, kuivõrd ühisrahastuse investorid saavad viimastena oma raha kätte.

Ühisrahastus investeerimine

 

Professionaalne kinnisvarahaldus ärikinnisvara puhul

Kui mitte ükski eelmistest passiivse tulu saamise võimalustest ei äratanud Sinus huvi või need ei sobi Sinu investeerimisstrateegiaga, on Sul veel üks võimalus: palka professionaal oma kinnisvara haldama.

Põhjus, miks see valik võiks huvitada suuremaid kinnisvarainvestoreid, on lihtne: suurem kontroll kinnisvara valiku üle.

Kolme viimase valikuvõimaluse puhul valib keegi teine Sulle kinnisvara. Põhimõtteliselt valid Sa nende projektide nimekirjast. Kui Sa aga eelistad suuremat kontrolli oma kinnisvara üle, uuri ja leia endale ise hea objekt.

Seejärel uuri veel! Leia mainekad ja usaldusväärsed professionaalid kinnisvara haldama. Kui õige inimene või ettevõte tegeleb Sinu üürikinnisvara haldamisega, ei pea Sa muretsema peavalude pärast, mis kaasnevad tavaliselt üürikinnisvara omamisega.

See on üks parimatest viisidest teenida passiivset tulu investoritele, kes ei taha kontrolli käest anda.

Peamine, ja tõeliselt suur pahupool on see, et pead kogu vajamineva kapitali ise investeerima ja enamikul juhtudel tähendab see seda, et kõik riskid on seotud ühe hoonega. On vaid üksikud investorid, kes saavad lühikese aja jooksul osta mitu ärihoonet.

 

Niisiis näib, et on erinevaid viise passiivse tulu teenimiseks ärikinnisvaraga.

Kui keegi väidab, et passiivse tulu saamine kinnisvarast on müüt, siis see tähendab, et see inimene pole vaadanud teisi viise peale traditsioonilise viisi kinnisvarasse investeerida.

Kinnisvarasse investeerimine on lai maailm nii paljude erinevate võimalustega ning mõned neist juhatavad Sind tõepoolest passiivse tuluni. Tunned rohkem huvi? Saa endale siit tasuta 7-sammuline personaalne investorplaan!

Kinnisvarasse investeerimine vajab plaani. Kas Sul on olemas?

Saa endale TASUTA 7-sammuline personaalne investorplaan

Ütle meile, kellele ja kuhu saame saata investorplaani

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Toome Sinuni peatselt järgmise projekti – tekita passiivset tulu kinnisvaraga!

Tahad esimesena kuulda järgmisest kinnisvara projektist, millesse saad investeerida?

Loe rohkem selliseid blogisid